Title

beach

Oferta e muajit Maj

Dëshironi të shijoni rrezet e diellit ne kaltersine e detit dhe peshkut te fresket? Resort Rafaelo ju fton të shijoni nje fundjave te këndshme ne ambjentet e saj komode, ku mbizoteron gjithçka qe ju sjell relaksin. Rafaelo Resort ju ofron paketen ekonomike 2 nete e 3 dite (mengjes dhe darke) vetem për 39 euro për person. Kjo oferte është e vlefshme deri me dt 01.05.2015.

Pronoto Tani

Data : 17/04/2015   Kategoria: Oferta

Title

ofertaspeciale

Oferte – Perfitoni 5% zbritje

Vera po afron dhe ju akoma nuk keni vendosur se ku ti kaloni pushimet !
Rafaelo resort ofron zgjidhje për juve.
Pronotoni tani dhe perfito 5% zbritje nga çmimet standarte sezonale.

Nxitoni, Oferta është e limituar !

PS : Prenotimet vlejnë vetëm deri në muajin korrik.

Pronoto Tani

Data : 30/03/2015   Kategoria: Oferta

Title

Festat e Marsit ne Rafaelo Resort

Festat e marsit në Rafaelo Resort

Për festat e muajit mars rafaelo resort ofron menu të ndryshme me çmime të favorshme.

Oferta është e vlefshme për datat 7-8 mars dhe për festen e verës, 14 mars.


Kliko këtu për të shikuar ofertën

Data : 05/03/2015   Kategoria: Oferta

Title

1503540_385350548308859_8855847473978055492_n

Menu festive

Festat po afrojnë dhe akoma po kërkoni vendin e duhur për të kaluar festën e fundvitit me familjen apo të afërmit tuaj !
Rafaelo Resort është pranë jush si gjithmonë me ofertën festive ku mund të përzgjidhni sipas shijeve tuaja menunë tuaj të preferuar.
Jo vetëm kaq !
Por pas një dreke të shijshme ofrojmë në dispozicionin tuaj edhe ambjentet e discos për tu argëtuar nën tingujt e muzikës.

Kliko këtu për të shikuar ofertën

Data : 22/12/2014   Kategoria: Evente

Title

Adresa

Kompleksi “Rafaelo”, 50 m nga hyrja kryesore, Shëngjin, Lezhë, Albania

Tel: +355 281 22501
Cel: +355 672011033

Email:
Info@rafaeloresort.com

Vendndodhja