Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Title


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

NJOFTIM

Rafaelo Resort njofton ,se duke filluar nga data 01.02.2018 fillojne aplikimet per pune per sezonin Veror-2018 ne pozicionet e meposhtme:

1-Menaxher/e (Bar-Restaurant,Hoteleri)
2- Jurist/Ekonomist Burimet Njerezore
3-Ndihmes Ekonomist/e
4-Kuzhinier/e
5-Ndihmes Kuzhinier/e
6-Recepsionist/e
7-Shoqerues klientash
8-Kamarier/e
9-Banakier/e
10-Ndihmes Kamarier/e
11-Ndihmes Banakier/e
12-Security
13-Sanitare
14-Pjatalarese
15-Kasiere(Market/Kolonat)
16-Sistemues Marketi
17-Picajol/e
18-Fast-Food
19-Mirmbajtes (Elektricist,Hidraulik,Mirmbajtes pishine, Lulishtar, etj)
20-Bileta-shites(Parking,Shezllone,etj).

Ju mirepresim prane zyrave te Rafaelo Resort nga e Hena-Premte nga ora 08.00-16.00.

beach

Oferta e muajit Maj

Dëshironi të shijoni rrezet e diellit ne kaltersine e detit dhe peshkut te fresket? Resort Rafaelo ju fton të shijoni nje fundjave te këndshme ne ambjentet e saj komode, ku mbizoteron gjithçka qe ju sjell relaksin. Rafaelo Resort ju ofron paketen ekonomike 2 nete e 3 dite (mengjes dhe darke) vetem për 39 euro për person. Kjo oferte është e vlefshme deri me dt 01.05.2015.

Pronoto Tani

Data : 17/04/2015   Kategoria: Oferta


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Title


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
ofertaspeciale

Oferte – Perfitoni 5% zbritje

Vera po afron dhe ju akoma nuk keni vendosur se ku ti kaloni pushimet !
Rafaelo resort ofron zgjidhje për juve.
Pronotoni tani dhe perfito 5% zbritje nga çmimet standarte sezonale.

Nxitoni, Oferta është e limituar !

PS : Prenotimet vlejnë vetëm deri në muajin korrik.

Pronoto Tani

Data : 30/03/2015   Kategoria: Oferta


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Title


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
Festat e Marsit ne Rafaelo Resort

Festat e marsit në Rafaelo Resort

Për festat e muajit mars rafaelo resort ofron menu të ndryshme me çmime të favorshme.

Oferta është e vlefshme për datat 7-8 mars dhe për festen e verës, 14 mars.


Kliko këtu për të shikuar ofertën

Data : 05/03/2015   Kategoria: Oferta


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Title


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
1503540_385350548308859_8855847473978055492_n

Menu festive

Festat po afrojnë dhe akoma po kërkoni vendin e duhur për të kaluar festën e fundvitit me familjen apo të afërmit tuaj !
Rafaelo Resort është pranë jush si gjithmonë me ofertën festive ku mund të përzgjidhni sipas shijeve tuaja menunë tuaj të preferuar.
Jo vetëm kaq !
Por pas një dreke të shijshme ofrojmë në dispozicionin tuaj edhe ambjentet e discos për tu argëtuar nën tingujt e muzikës.

Kliko këtu për të shikuar ofertën

Data : 22/12/2014   Kategoria: Evente


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Title


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
Adresa

Kompleksi “Rafaelo”, 50 m nga hyrja kryesore, Shëngjin, Lezhë, Albania

Tel: +355 281 22501
Cel: +355 672011033

Email:
Info@rafaeloresort.com

Vendndodhja