Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Rafaelo Restorant

Aty ku shija nuk njeh kufi


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
[layerslider_vc id=”7″]
Rafaelo Restorant

Rafaelo Restorant – i pozicionuar në qendër të resortit tonë ofron një ambjent relaksues i gërshetuar me një kuzhinë të pasur tradicionale dhe internacionale, aty ku peshku i freskët i detit dhe verërat e markave më të njohura e bëjnë qëndrimin tuaj pranë ambjenteve tona më të këndshëm dhe ç’lodhës.

Mund të shijoni mëngjesin tuaj në kopshtin e resortit i cili është i rrethuar me gjelbrim dhe ajër të pastër larg smogut të qytetit.


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
[layerslider_vc id=”8″][layerslider_vc id=”7″]
Beach Bar

I vendosur vetëm pak hapa larg bregut të detit në një mjedis ideal për të shijuar pijen tuaj të preferuar nën rrezatimin e diellit.

Relaksohuni dhe shijoni kokteilet tona të përgatitur nga baristët me eksperiencë, ndërkohë që dëgjoni muzik live cdo natë nën tingujt dhe zërin e këngëtarve e preferuar të trevave shqiptare. Një oaz i vërtetë për pushime të paharrueshme ju ofrohet vetëm në rafaelo resort.


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
Disco Rafaelo

Pushimet janë mundësia ideale për tu argëtuar, prandaj rafaelo resort ka menduar edhe për këtë detaj duke venë në dispozicionin tuaj ambjentet moderne të “Disco Rafaelo” me nje kapacitet prej 600 vendesh, me DJ dhe me kengetare më të mirënjohur të trevave Shqiptare të cilet do t’jua bëjne pushimet tuaja të paharrueshme.


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
Ambjente të ndryshme

 Në ambientet e Rafaelo Resort janë të pranishme disa lloje restorantesh, për te plotësuar të gjitha shijet dhe dëshirat. Që nga Piceria apo Fast-Food në breg të detit e deri tek restoranti më luksoz në brendësi të ambienteve të resortit. Asortimentet e  të shumëllojshme të pjatancave të ndryshme do t’ju ofrojnë mundësi zgjedhjesh të shumta ku cilësia e tyre nuk do t’ju zhgënjejë asnjëherë.

Title

Title


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
Adresa

Kompleksi “Rafaelo”, 50 m nga hyrja kryesore, Shëngjin, Lezhë, Albania,

Tel: +355 281 22501
Cel: +355 672011033

Email:
Info@rafaeloresort.com

Vendndodhja