Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Mirëserdhet në Rafaelo Resort ★ ★ ★ ★
Në bregdetin e Shëngjinit, ne ju ftojmë të pushoni duke ju ofruar akomodim në “Rafaelo Resort”. Këtu do të gjeni shërbim cilësor, komoditet, argëtim, relaks, gatime të traditës shqipëtare dhe europiane, ambjente ç’lodhëse të gjelbëruara.

Hotelet tona ofrojnë rehatinë më të madhe duke përfshirë të gjitha shërbimet si bar – restorant, pizzeria, fastfood, market, doktor, pishinë, disko club etj. Në një hapësirë prej 30 000 m2 dhe me sipërfaqe ranore 10 ha e pastruar dhe sistemuar me 1500 shezllone dhe çadra. Uji i ngrohtë i detit dhe flladi i lehtë, e kthen vendndodhjen e plazhit tonë në një oaz pushimi.

Rafaelo Resort përmban më shumë se 350 dhoma të cilat janë dekoruara në mënyrë unike sipas tipit të dhomës që kombinojnë traditën me modernen si dhe më shumë se 1500 shtretër vetëm në dispozicion tuaj.

Dhomat tona janë të projektuar për rehati dhe komoditet të mysafireve tanë duke krijuar një ambient të këndshëm për tu çlodhur para ose pas nisjes për në plazh. Të dekoruara me shumë shije ku ngjyrat e ëmbla, dhe pamja spektakolare e bregut të detit ose pishinës ju garantojnë një qëndrim të këndshëm dhe relaksues.


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Tipet e Dhomave

Zgjidhni dhomën që ju përshtatet kërkesave tuaja

Dhomë Teke & Dopio

Dhoma tona teke dhe dopio  kanë të gjithe konfortin e nevojshëm per pushuesit individual ose çift. Te dekoruar ne menyre artistike dhe te këndshme me krevat dopio të rehatshëm me pamje relaksuese nga deti ose pishina.

Dhomë Familjare

Dhomat familjare janë të projektura me 2 dhoma individuale të cilat ofrojnë një zgjidhje përsosur për familjet e mëdha të cilët kanë vendosur të kalojnë pushimet sëbashku. Të dizenjuara me mjaft kujdes dhe shije që e bejnë qendrimin tuaj sa më të rehatshëm.

Apartamente

Hoteli ynë ofron për pushuesit Apartamente me kuzhinë ose pa kuzhinë. Apartamentet tona të ndertuara në menyrë të tillë që klientët tanë gjatë pushimeve të tyre të ndjehen si në shtepine e tyre duke iu dhenë të njejtën kënaqësi dhe rehati.


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
Rezervo Tani

Fushat me shenjën * janë të detyrueshme të plotësohen

Data e Ardhjes *

Data e Largimit *

Tipi i Dhomes

Te Rritur *

Nr i Femijëve

Emër Mbiemer *

Shteti

Nr Telefoni *

Email *

Verifiko Kodin *
captcha

Komente

Operatorët tanë 24/7 janë në shërbimin tuaj për t’ju ndihmuar për çdo çështje rreth rezervimit tuaj.

Te dhenat e Bankes
Emri Bankes : Banka Kombetare Tregtare            Emri i llogarise : Rafaelo 2002 Sha
IBAN : AL 7920511117035907CLPRCLALLA        Kodi Swift : NCBAALTX

Oferta e fundit

Oferta Verore

Pronoto tani dhe perfito 5% zbritje nga çmimet standarte sezonale

Oferta Verore

Pronoto tani dhe perfito 5 % zbritje nga çmimet standarte sezonale.
Nxitoni oferta është limituar.

Pamje Virtuale 3D
Ju duhet ndihmë?

school35 (1)Rezervimet mund të bëhen përmes formës së rezevimit online ose duke na telefonuar në kontaktet e mëposhtëm.

Tel: +355 281 22501
Cel: +355 672011033


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912

Title


Notice: get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 5.1) with no alternative available. in /home/rafaelo/public_html/wp-includes/functions.php on line 3912
Adresa

Kompleksi “Rafaelo”, 50 m nga hyrja kryesore, Shëngjin, Lezhë, Albania

Tel: +355 281 22501
Cel: +355 672011033

Email:
Info@rafaeloresort.com

Vendndodhja